תן למשתמשים כמה שיותר מידע
למרות שזו נראית משימה מרגיזה כאשר יש לך אלפי מוצרים באתר שלך, מאוד מומלץ לוודא שהאתר שלך נותן למשתמשים כמה שיותר מידע על כל מוצר.  אחרי תהליך בניית אתר, יש לוודא שלמוצרים שונים יש פרמטרים שונים, אך יחד עם זאת , המשתמש יעדיף להישאר באתר שלך אם תתן לו סיבה טובה, וכן תתן לו את כל האינפורמציה הדרושה לו, מאשר עיצוב אתר פלאש יפה או גימיקים בבניית אתר.
זמינות
תן לגולשים המבקרים באתר האינטרנט שלך לדעת אם המוצר שלך נמצא במלאי , אם המוצר הוא בהזמנה מיוחדת ואם כן – מה זמן האספקה.  מידע כזה מאוד חשוב לגולש באתר האינטרנט, כי גם אם אין לך את המוצר במלאי, חסכת לגולש כאב ראש. נקיטה בגישה הזאת תהפוך את חווית הגלישה באתר שלך למאוד חיובית. שים לב: בזמן בניית האתר , רצוי לתת על הבלטת אתר האינטרנט שלך מעל אתרים אחרים המתחרים בתחום שלך.
זמני אספקה באתר מסחר
תן לגולש באתר האינטרנט שלך הרבה מידע על משלוח המוצרים. תן להם לדעת איזה סוגי משלוח קיימים.  זמן אספקה של מספר מוצרים יכול להיות ארוך יותר ממוצרים אחרים. זה מאוד חשוב שהגולש ידע זאת.
מחיר משלוח
תראה לגולש את המחירים של משלוח המוצרים אליהם. הוספת המחירים והתעריפים בסוף הקניה יכולים לתת לגולש את ההרגשה שהם לא קיבלו את התמונה המלאה במהלך הרכישה, ואז הם לא יחזרו לאתר.  לעומת זאת, אם המשלוח הוא חינם, אז תדגיש את זה במקום בולט באתר וזו דרך נהדרת לשמור על הלקוחות.
תמונות של מוצרים באתר
באתר אינטרנט קשה לחוש את המוצרים.  אם יש לכם יותר מתמונה אחת לכל מוצר, אז תדאגו שלמשתמש באתר יהיה קל לנווט בין התמונות. להראות את המוצר מכמה זוויות או צבעים, זה מוסיף המון לתהליך המכירה. ככל שיש יותר תמונות  - יותר טוב.
וידוי באמצעות אימייל
כאשר ההזמנה בוצעה, תשלח למשתמש אימייל בשביל להראות לו מה הוא הזמין. זה גם לצרכי וידוי וגם בשביל להראות מקצועי.
הצגת כל פרטי ההזמנה
הצג את כל פרטי ההזמנה הרלוונטיים לגולש.  תן לו אפשרות לצפות בכל הפרטים בשביל לבדוק שאין לו טעויות בהזמנה.
התאמה למנועי חיפושSEO וכתובות ידותיות
חשוב להכניס מילות מפתח רלוונטיות לתוך כתובת הURL , כך שהכתובת היא רלוונטית למוצר או קטגוריה.  זה עוזר במנועי חיפוש ובקידום אתרים. שים לב שכתובת ארוכה היא חסרת משמעות גם לגולש וגם למנועי החיפוש.

הדגשת מוצרים במבצע
פרסום מוצרים במבצע והצעות מיוחדות זו דרך מצוינת לקדם ולהגדיל את פוטנציאל המכירות של מוצרים שלא נמכרים טוב כל כך. הוספת גרפיקה של פרסום למוצרים מושכת ישר את תשומת הלב של הגולש ויכולה להניב תוצאות מרשימות.  שים לב לא להשתמש בגישה זו לעיתים קרובות, כי אם כל מוצר הוא במבצע או בהנחה, הגולש עלול לחשוב שהמוצרים לא אכן זולים ושעובדים עליו.
הדגשת מילות מפתח
תדגיש מילות מפתח ותיאורי מוצרים כי אלו ימשכו את תשומת הלב של הגולש. הטבע של מידע באינטרנט הוא שרוב המשתמשים יכולים לסרוק דפי אינטרנט אבל הם ישימו לב רק לדברים שבולטים באתר. הפיכת מילות מפתח לבולטות ימשכו את תשומת הלב.